Autoelamu on üldjuhul M kategooria sõiduk, mis on ehitatud nii, et selles oleks võimalik mugavalt elada ning mille varustusse kuuluvad istmed ja laud, magamiskoht, söögivalmistamise koht ning mitmed erinevad panipaigad. Kõik autoelamu varustus peab olema püsivalt kinnitatud.


BREEZER A

Breezer Alcove on täiuslik autoelamu: sõbralik, intelligentne ja sümpaatne. Kui sa otsid oma perele sõpra või taevalikku puhkamise võimalust, olgu see siis kahele, neljale või kogu perele, siis alkooviga autoelamu annab sulle täiendavat ruumi nii endale kui pagasile.

Mahamiskohti: 4 – 6

Pikkus: 6461 mm – 7360 mm

Kaal: 3500 kg

 

Plaanid ja tehniline spetsifikatsioon


BREEZER V

Breezer Van pakub sulle kõiki kompaktse matkaauto omadusi poolintegreeritud autoelamute võimalustega. Breezer Van disain ja lahendus on ideaalne kahele inimesele.

Magamiskohti: 2

Pikkus: 6860 – 6760 mm

Kaal: 3500 kg

Plaanid ja tehniline spetsifikatsioon

CRUISER COMFORT

Cruiser ComfortLine autoelamu tunned sa ära selle autoelamu eksklusiivsuse järgi. Cruiser Comfordil on dekoratiivsed kujunduselementide ja eksklusiivne hooldusvaba kere. Juhikabiin on varustatud nn kapteniistmetega ja autoelamul on ESP veojõu kontroll + ABS pidurid.

Magamiskohti: 2 – 4

Pikkus: 6370 mm – 7530 mm

Kaal: 3500 kg

Plaanid ja tehniline spetsifikatsioon


CRUISER PREMIUM

Nimetus ütleb seda kõike – värskelt välja töötatud Cruiser Premium seeria esitab ennast muljetavaldavalt ja elegantselt nii sisemises kui ka väljastpoolt. Kaasaegne kabiin, eksklusiivmööbel ja täpselt töödeldud materjalid muudavad selle seeria täiuslikuks.

Magamiskohti: 2

Pikkus: 6990 mm – 7550 mm

Kaal: 3500 kg

Plaanid ja tehniline spetsifikatsioon

EXPLORER COMFORT

Antud eliitklassi autoelamu puhul saab uhkust tunda suure hulga varustuse üle, mis sisaldub juba baaspaketis – väljapoole avatavad aknad koos multifunktsionaalsete ruloodega, läbipaistvast klaasist katuseluuk, garderoobi valgustus ning keskmise istmerea peatoed. Mittetavapärane eriti suur mugavus tuleneb Grano puitviimistluse soojast toonist. Kõrgpoleeritud pinnad rõhutavad antud mudeli elegantset lihtsust. Stiilsele sisekujundusele paneb punkti täiendav nahkpolsterdus ning dimmerdatav valgustus.

Magamiskohti: 2 – 4

Pikkus: 6360 mm – 7520 mm

Kaal: 3500 kg

Plaanid ja tehniline spetsifikatsioon


EXPLORER PREMIUM

Selles mudeli puhul võid eeldada tippklassi seadmete kasutamist ka elamuosas. Rahulik ja turvaline juhtimine, madaldatud tagaosa tõttu suurendatud kandevõime, kaks ust tagamaks lihtsama juurdepääsu garaažile, väljapoole avanevad aknad ja palju muud. Cruiser ComfortLine puhul ei ole jäetud ühtegi detaili juhuse hooleks. Stiilne atmosfäär ja kõrgekvaliteedilised materjalid teevad antud autoelamust tõelise kodu ratastel – kõige otsesemas mõttes.

Magamiskohti: 2 – 4

Pikkus: 6860 mm – 7540 mm

Kaal: 3500 kg

Plaanid ja tehniline spetsifikatsioon